KISA FİLM GRUP - HABERLER

İçeriğe git

Ana menü:

KISA FİLM GRUP


ORTAK LİSTE
Kısa film ile ilgilenen kişilerin kayıtlı olduğu ortak bir liste  var. Bu listeye üye olduğunuz zaman hem herkese anında mesaj  gönderebiliyorsunuz hem de mesaj alabiliyorsunuz. Bu ortak liste sadece kısa  film ile ilgili haberleşme için düzenlenmiştir. Amacı dışında kullanılmasına  izin verilmemekte, kurallara uymayanlar üyelikten çıkarılmaktadır.
Üyelik:  
kisafilm-subscribe@yahoogroups.com  adresine bir mesaj gondererek üyelik başvurusunda bulunabilirsiniz.
Mesaj Gönderme:  
Üyeliğiniz onaylandıktan sonra kisafilm@yahoogroups.com adresine gönderileceğiniz sinema ile ilgili mesajlar tüm üyelere aynı zamanda dağıtılacaktır. Gönderilecek olan mesajlarda lütfen, kişileri kıracak bir dil kullanmamaya, çok özel konulara değinmemeye ve kolay anlaşılır olmaya özen gösteriniz.
Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta ise “ Ek Dosya” göndermemek. Göndereceğiniz ek dosya dağıtılamaz.
Üyelikten çıkma:    
kisafilm-unsubscribe@yahoogroups.com adresine boş bir e-posta atınız. İçine herhangi bir not yazmanıza gerek yok. Merkez sizden gelen e-posta'nın gönderici adresine bakacak ve otomatik olarak sizi üyelikten çıkartmak için işleme başlayacaktır. “Emin misiniz ?” diye bir e-posta alabilirsiniz. Bu e-posta'ya “cevapla” komutuyla, yine her hangi bir not yazmadan, tekrar cevap verirseniz üyeliğiniz kesin olarak iptal edilecektir.
Liste ile ilgili sorunlar:      
kisafilm-owner@yahoogroups.com
Eski mesajlar – arşiv:

http://groups.yahoo.com/group/kisafilm/messages
Chat:

   http://groups.yahoo.com/group/kisafilm/chat
Tüm Kişisel ayarlar:
http://groups.yahoo.com/myprefs ve http://groups.yahoo.com/mygroups
 
İçeriğe dön | Ana menüye dön